آیا مبل شویی با دستگاه به رویه مبل آسیب می‌زند؟

شرکت مسترکلین که به تازگی در ایران شعبه زده اومده تا افکار منفی شستشوی مبل یا فرش با دستگاه از بین ببره شرکت مسترکلین با بهترین دستگاه های آلمانی وبهترین مواد

با این دستگاه های پیشرفته دیگه نگران اسیب به مبل یا فرش خود نباشید

تجهیزات، مواد شوینده و تخصص فرد است که حرف اول را در این زمینه می‌زند. در صورتی که کار مبل‌شویی توسط فردی انجام شود که هم تجربه‌ی این کار را دارد و هم دانش خوبی درباره‌ی مبلمان دارد، بدون شک هیچ آسیبی به مبل وارد نخواهد شد. دستگاه‌های شستشوی مبل نیز هر چقدر جدیدتر باشند، امکانات بیشتری خواهند داشت. مواد شوینده‌ی با کیفیت باعث می‌شود نوعی فوم غلیظ ایجاد شود که درصد کمی از آن را آب تشکیل می‌دهد. هر چقدر میزان آب کمتر باشد، آسیب نیز کمتر است.

همچنین قدرت دستگاه مکش نیز اهمیت دارد. این‌که دستگاه بتواند تمامی کف و آب موجود در بافت مبل را جمع کند، بدون آن‌که به مبل آسیبی وارد شود. در واقع مهم‌ترین دلیل آسیب دیدن مبلمان در اثر شستشو با دست و شامپو، همین عبور آب از بافت مبل و پوسیده شدن پارچه است.

مبل شویی با دستگاه آلمانی مستر کلین
خدمات بهداشتی ساختمانی مسترکلین

نحوه کاردستگاه مبل شویی

این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نحوه‌ی عملکردشان متفاوت است. اما به صورت کلی دستگاه مبل‌شوی مکانیزه یک ابزار صنعتی‌ست که برای آب تمیز و آب کثیف مخزن جداگانه دارد. موتور مکنده، نازل و کف‌ساز از دیگر اجزای این دستگاه است. بعد از جارو کردن مبل و پاک شدن گرد و غبار، نوبت به کار این دستگاه می‌رسد. عملکرد دستگاه به نحوی است که ابتدا ترکیب آب و مواد شوینده به صورت فوم روی سطح اسپری می‌شود. آلودگی‌ها از مبل جدا شده و در فوم حل می‌شوند.

در انتها به کمک مکش دستگاه تمامی آب و کف از روی مبل و سطح زمین جمع می‌شود و در مخزن جداگانه‌ای جمع می‌شوند.

(مبل شویی با دستگاه)در صورتی که عملیات مکش به خوبی انجام شود،

زمان خشک شدن مبل به حداقل ممکن رسیده و در فاصله زمان کوتاهی بعد از شستشو می‌توانید مجدد از مبلمان استفاده کنید.

به همین دلیل این سرویس برای شستشوی مبلمان در اماکن تجاری و اداری و هر جای پر ترددی مفید و ایده‌آل است.

مزایای مبل‌شویی با دستگاه المانی

(مبل شویی با دستگاه)قبلا مفصل درباره‌ی مزایای سرویس مبلشویی نوشته‌ایم اما همان‌طور که گفتیم از این خدمات در مکان‌های متفاوتی می‌توانید استفاده کنید و محدود به شستشوی مبلمان در خانه نخواهد شد.

مهم‌ترین مزیت این سرویس آن است که با استفاده از تجهیزات ویژه مبل‌شویی تمامی آب موجود در مبل را جمع خواهد کرد.

بنابراین بعد از شستشو هیچ بوی ناخوشایندی که ناشی از ماندن آلودگی‌ها و آب در مبل باشد را احساس نخواهید کرد.

اگر مبلمان در جایی هست که بیشتر توسط کودکان یا افراد سالمند استفاده می‌شود، مانند مهدکودک‌ها یا سرای سالمندان، مبل‌شویی به موقع کمک می‌کند سلامت افراد نیز تا حدی تضمین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *