آشنایی با نحوه خدمات مبلشویی مسترکلین با بهترین دستگاه

خدمات مبلشویی:

یک تیم دوره دیده در ترکیه آماده هستند تا مبلمان شما را به همراه دستگا های پیشرفته و مواد لکه بر قوی و بدون بو و کف زیاد بالاترین سطح شستشو را در میان سایر رقبا ارائه دهد.

مواد ما ترکیبی از شامپوفرش و صابون مایع و مایع ضدعفونی کننده پایه اکسیژن فعال است که بعد از شستشو پارچه مبل چروک نمیشود و با مکش قدرتمند باعث خشک شدن سریع مبلمان شما میشود.

ضدعفونی ویروسی

شستشوی کامل

لکه بری فوق‌العاده

خشک کردن سریع.

مبلشویی مسترکلین
شستشوی مبل با بهترین دستگاه ها در منزل

انواع مبل که شامل خدمت مبلشویی هستن
استیل
کاناپه
ناهارخوری
صندلی
مبل چرمی

بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از مسترکلین بخواهید

مبلشویی با روش های بی خطر

مبل شویی در منزل از سرویس های کاربردی در شرکت های نظافتی است. برای اینکه مبل ها به خوبی تمیز شوند و اثری از لکه و کثیفی روی مبلمان باقی نماند ترفندهای مختلفی انجام می شود. شرکت های نظافتی برای شستشوی مبل با دستگاه همیشه استانداردهایی را رعایت می کنند و مواد شوینده مبل مناسب را به کار می برند. در این مطلب راهکارهای سبز برای شستشوی مبل در منزل را پیشنهاد می دهیم. نظافت مبل ها به صورت هفتگی خیلی خوب است ولی لازم است تا به محض ریختن نوشابه، غذا و … به سرعت لکه روی مبل را تمیز کنید تا نیاز به لکه برهای قوی و شیمیایی نباشد.

یک دست مبلمان در اتاق نشیمن فضا را صمیمی و البته شیک تر نشان می دهد. این روزها حتی در آپارتمان های نقلی هم مبل ها بخشی از دکوراسیون داخلی هستند. نشستن روی مبل های راحتی خستگی یک روز کاری را از تن بیرون می کند. تماشای تلویزیون روی کاناپه ای بزرگ و جادار یک حس و حال دیگری دارد. برخی از لوازم مثل همین مبل های کوچک و بزرگ مورد استفاده روزانه قرار دارند و در معرض انواع آلودگی ها هم هستند. با همه مراقبت هایی که می کنید باز هم نمی توانید از کثیفی یا لک شدن مبلمان جلوگیری کنید. شستشوی مبل برای تمیز کردن لکه ها و آلودگی ها اجتناب ناپذیر است، اما هر شوینده ای را نمی توانید روی سطح پارچه ای، چرمی، چوبی یا استیل مبلمان استفاده کنید. برای اینکه مبلمان آسیب نبیند می توانید مواد شوینده مبل خانگی را امتحان کنید.

تلفن تماس 09195613581

یک دیدگاه

  1. I am genuinely happy to glance at this weblog posts which contains
    lots of useful facts, thanks for providing these kinds of data.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *